ÁLLÁSPÁLYÁZAT PESTERZSÉBET ÖNKORMÁNYZATA GAZDASÁGI MŰKÖDTETŐ ÉS ELLÁTÓ SZERVEZET pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében Könyvelő Munkakör/feladatkör betöltésére.

Feladatok:

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Vevői, szállítói számlák iktatása, könyvelése. Szerződések és egyéb kötelezettségvállalási dokumentumok kezelése; számlák szerződésvállaláshoz való kapcsolása. Bér és egyéb vegyes tételek könyvelése. Főkönyvi rendezések, ellenőrzések végrehajtása és javító bizonylatok könyvelése. Analitikus kimutatások készítése. Részvétel az ellenőrzések dokumentációjának összeállításában. Havi, negyedéves, éves zárási és egyeztetési feladatok ellátása. Beszámoló készítése a Magyar Államkincstár részére.

Elvárások:

Pályázati feltételek Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények: Büntetlen előélet Magyar állampolgárság Erkölcsi bizonyítvány Elvárt végzettség/képesítés: 4. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség , Egyéb végzettség, Mérlegképes könyvelő Egyéb pályázati feltétel meghatározása: Középfokú képesítés, pénzügyi-számviteli ügyintézői ismeretek Felhasználói szintű pénzügyi/számviteli szoftverismeret Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete

Előnyök:

Pályázat elbírálása során előnyt jelent A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem Egyéb pályázati előnyök: ASP program ismerete Államháztartási gazdálkodás területén szerzett legalább 3-5 év szakmai tapasztalat Államháztartási mérlegképes könyvelői végzettség vagy szakirányú diploma
FEOR besorolás: 3910 Egyéb ügyintéző Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Munkavégzés helye: Budapest A munkavégzés pontos helye: 1201 Budapest, Baross u. 73.

Munkavégzés helye

Budapest