Közel 30 éve működő, magyar tulajdonban lévő, ipari automatizálás, bel- és külkereskedelemmel, valamint megújuló energiával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Ügyviteli csoportvezető munkájának segítése, helyettesítése, Évközi, évvégi és időszaki zárásokban, valamint éves beszámoló készítésében való aktív közreműködés, A cégcsoporton belüli vállalatok könyvvezetésének teljes körű kezelése (kimenő, bejövő számlák, bank-, pénztárkönyvelés, vegyes bizonylatok - főkönyvi könyvelés, adóbevallások elkészítése, KSH és egyéb statisztikák, riportok, összeállítása, egyszerűsített éves beszámolók elkészítése), Könyvvizsgálóval való együttműködés, Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

Számviteli-pénzügyi képesítés, Regisztrációval rendelkező mérlegképes végzettség, Számviteli területen, könyvelésben szerzett több éves (min. 5 év) tapasztalat, Naprakész számviteli és pénzügyi jogszabályi ismerete, Felhasználói szintű Microsoft Office program ismeret, Nagyfokú pontosság, precizitás, Alapos, önálló és proaktív munkavégzés

Előnyök:

Vezetői készség és tapasztalat, SUP és SUPRA könyvelőprogramok ismerete

Ajánlatunk:

Hosszútávú, stabil munkahely, Fix munkaidő (H-Cs: 8:00-16:30, P: 8:00-14:00), Összetartó csapat, remek hangulattal, Cafeteria (szabadon választható elemekkel), Egészségközpontú szemlélet (például gyümölcsnap), , Munkaidő:, Teljes, 8 órás

Munkavégzés helye

Budapest