Több mint 10 éve szociális szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, országos hálózattal rendelkező szociális szolgáltató szervezet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Teljeskörű könyvelés (bejövő számlák, pénztár, bank, vegyes), Havi és éves zárásokon való aktív részvétel, Bevallások (ÁFA, TAO, HIPA), adatszolgáltatások, statisztikák készítése, Kulcs-Soft könyvelő program kezelése, Beszámolók előkészítésében való közreműködés, Törvényi változások nyomon követése, Egyéb könyveléshez kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások:

min. mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozási szakirány), Felhasználói szintű Microsoft office (word, excel) ismeret. Outlook, Magas szintű felelősségérzet, Proaktivitás, önállóság, Rendszerszintű gondolkodásmód, lényeglátás, Pontos és igényes munkavégzés, Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési készség, Megértő, jóindulatú hozzáállás, mentor szemlélet, Megbízhatóság, lojalitás, Csapatmunka

Előnyök:

Felsőfokú szakirányú (pénzügyi, számviteli, közgazdasági) végzettség, Könyvelő irodai munkatapasztalat, Kulcs-Soft program ismerete

Ajánlatunk:

Családias, családbarát munkáltató, Kellemes munkahelyi környezet és légkör, A tevékenységek széles skálája miatt változatos feladatok, Jó csapat, Versenyképes jövedelem, , Munkaidő:, Hétköznap 8-16-ig

Munkavégzés helye:

Békés

Munkavégzés helye

Békés