Mind-Diák Szövetkezet

A Process Solutions Csoportot az Arthur Andersen alapította saját üzleti folyamat outsourcing (BPO) divíziójaként. Ma már az európai régió dinamikusan és gyorsan növekvő, teljesen független számviteli szolgáltatójaként működik.

Saját irodái és partnerhálózatuk révén Európa legtöbb országában magas színvonalú pénzügyi és számviteli szolgáltatásokat nyújtanak multinacionális ügyfeleik számára, akik közül számos a világ legnagyobb vállalatai közé tartozik.

Feladatok:

  • Banki utalások rögzítése és előkészítése jóváhagyásra
  • Bejövő számlák, bank, pénztár könyvelése
  • Bejövő számlák előkészítése utalásra
  • Kapcsolattartás a vevővel/szállítóval számlaegyeztetés céljából
  • Napi könyvelési feladatokban aktív részvétel
  • Havi és éves zárási folyamatok támogatása
  • Számlákkal kapcsolatos adminisztratív feladatok, táblázatkezelés
  • Egyeztetésekben való részvétel

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony pénzügy-számvitel szakon
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • MS Office ismerete (különös tekintettel Word, Excel)

Munkaidő

  • Hétfő-péntek, 08:00-17:00  között heti 20-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 1950 Ft/óra
  • Részben home officeból végezhető diákmunka
  • Hosszú távú, stabil diákmunka egy nemzetközi hátterű cégnél

Előnyök:

  • Legalább fél év hátralévő hallgatói jogviszony

Munkavégzés helye:

Gönyű

Munkavégzés helye

Gönyű