BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG Stratégiai és Beszerzési Igazgatóság Stratégiai Főosztály Környezetvédelmi Osztály környezetvédelmi mérnök feladatok ellátásához felvételt hirdet

Feladatok:

Főbb feladatok: Társasági szinten a környezetvédelmi jogszabályoknak, ESG törvénynek való megfelelés biztosításában való részvétel. A telephelyi környezetvédelmi felelősök tevékenységének szakmai irányítása.

Elvárások:

A munkakör betöltésének feltételei:
  • környezetmérnök vagy azzal egyenértékű BSC, vagy MSC, illetve osztatlan képzésben szerzett egyetemi és/vagy főiskolai diploma/oklevél
Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:
  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • pontos, szakszerű munkavégzés, megbízhatóság, lelkiismeretesség

Előnyök:

Előnyt jelent:
  • levegővédelmi, hulladékgazdálkodási, felszíni- és felszín alatti víz védelmi, talajvédelmi gyakorlati ismeretek
  • angol és/vagy német nyelvismeret

Ajánlatunk:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Üzemeltetési területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Munkavégzés helye:

A munkavégzés jellege, helye:
  • 8 órás, nappali, egyműszakos munkarend
  • a BKV Zrt. telephelyei
  • pályakezdők, friss diplomások jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye

Budapest