téli munkavégzés idejére 2024. november 15. és 2025. március 15. között

Feladatok:

Miért jó nálunk dolgozni?
  • stabil munkahelyet biztosítunk számodra
  • egy közművállalat biztonságát és kiszámíthatóságát nyújtjuk
  • mi a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük (havi ösztönzőbér + kiemelt műszakpótlékok)
  • teljes bejelentéssel alkalmazunk, így érvényesítheted a különböző adókedvezményeket (pl.: családi adókedvezmény, 25 év alattiak adókedvezménye), illetve betegség esetén sem ér meglepetés
  • a próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente 513 530 Ft összegben - legyen az bölcsődei, óvodai szolgáltatás és ellátás, munkába járás támogatása vidékről bejárás esetén, SZÉP-kártya, vagy akár készpénz kifizetés

Elvárások:

Milyen feladatok várnak?  Budapest közterületeinek, BKV-megállóinak tisztán tartása, az általunk biztosított eszközökkel (kézi úttisztítási, hóeltakarítási és síkosságmentesítési munkák végzése, hulladékgyűjtő-edények ürítése, szállító járművek rakodása)

Ajánlatunk:

Mit várunk a munkakör betöltéséhez?
  • általános iskolai végzettséget
  • három műszakos, folyamatos munkarend vállalását
  • jó fizikai állóképességet és megbízhatóságot
  • határozott idejű munkavégzés vállalását (2025. március 15-ig)
Munkahelyi extrák:
  • Cafeteria
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Sport támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest - XXI. Szállító utca 2.

Munkavégzés helye

Budapest