Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Laboráns

Piacvezető ízesítőanyag-gyártó élelmiszeripari céghez keresünk új kollégákat Laboráns munkakörbe, két műszakos munkarendbe Makóra.

Feladatok

  • Az alapanyagok és késztermékek analitikai, érzékszervi és mikrobiológiai vizsgálatának elvégzése, majd az eredmények dokumentálása
  • A laboratóriumi berendezések és eszközök ellenőrzése és kalibrálása
  • Mintagyűjtés és ezek minőségbiztosítási szempontból történő ellenőrzése, valamint ezen minták előkészítése külső laboratóriumok részére
  • A minőségügyi laboratóriumhoz kapcsolódó dokumentáció naprakészen tartása (pl. ISO dokumentáció)
  • Munkakörnyezet tisztaságának biztosítása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (laboráns/labortechnikus/vegyész technikus)
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • 2 műszakos, hétfőtől vasárnapig tartó munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség (élelmiszermérnök, kémia, biológia szak)
  • SAP program ismerete

Munkavégzés helye

Makó