Legyünk együtt sikeresek!

Globális gyógyszergyártó vállalat csapatába keresünk szakképzett kollégát a következő pozícióba:

Létesítményüzemeltetési technikus

Feladatok

  • Létesítmények, valamint a termeléshez kapcsolódó berendezések műszaki állapotának megfelelő szinten tartása;
  • Biztonságvédelmi és vagyonvédelmi rendszerek folyamatos ellenőrzése és próbája;
  • Épületfelügyeleti rendszerekkel kapcsolatos adatok figyelemmel kísérése és összegyűjtése (pl.: áram, gáz stb.);
  • Esetleges meghibásodások elhárítása, javító intézkedések meghozatala;
  • Alvállalkozókkal való együttműködés, folyamatos kapcsolattartás;
  • Esetleges rendellenességek jelentése, javító intézkedésekre javaslattétel, illetve ezek végrehajtásában való részvétel.

Elvárások

  • Gépész és villanyszerelői ismeretek;
  • Szerelési, javítási, hibakeresési ismeretek;
  • 2 műszakos munkarend és kb. havi egyszer hétvégi ügyelet vállalása;
  • Középfokú szakirányú végzettség, lehetőleg villanyszerelői vagy műszerész szakképesítés.

Amit kínálunk

  • Nyugati cégkultúra, stabil vállalati háttér;
  • Motiváló bérezés és juttatási csomag;
  • Tiszta, modern, biztonságos munkakörnyezet;
  • Támogató vezetők és kollégák.

Az ideális pályázó:

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Budapest