A hirdetés már lejárt!

KÖRNYEZETVÉDELMI, HULLADÉKGAZDÁLKODÁSI TERÜLETRE Akár azonnali kezdési lehetőséggel Csatlakozz hozzánk, és építsünk együtt egy fenntartható jövőt!

Feladatok:

Feladataid lesznek:
  • Sofőrök fogadása és bejelentkeztetése
  • A telephelyi rend, a közlekedési útvonalak és a munkavédelmi előírások ismertetése újonnan érkező sofőrök számára
  • Szállítólevelek ellenőrzése és szortírozása
  • Kimenő és bejövő áruforgalom adminisztrálása, készletezése
  • Szállítmányok mérlegelése elektronikusan, mérlegjegyek kiállítása HIR-Info - AMAKIR programban
  • Raktári azonosító címkék nyomtatása
  • Védőeszköz-kiadás és -csere nyilvántartása a kapcsolódó részlegen

Elvárások:

Téged keresünk, ha:
  • Végzettség: Minimum középfokú, lehetőség szerint szakmai végzettséggel rendelkezel.
  • Informatikai tudás: Felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word, Outlook).
  • Személyes tulajdonságok: Nagyfokú önállóság, proaktivitás, precíz munkavégzés, pontosság és megbízhatóság jellemez.

Előnyök:

Előnyt jelent:
  • Szakmai tapasztalat: Vegyipari vagy hulladékgazdálkodási területen szerzett tapasztalat.
  • Szakképesítések: Munka- és tűzvédelmi szakképesítés, ADR biztonsági tanácsadó bizonyítvány.
  • Lakóhely: Tiszaújvárosi vagy ahhoz közeli lakóhely.

Ajánlatunk:

Amit a munkádért cserébe ajánlunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások, 13. havi fizetés
  • Cafeteria: 400.000 Ft/év + az éves alapbér 6%-a
  • Teljesítményalapú extra jutalmak
  • Lojalitási juttatás: csapatunk tagjait már az 5. év munkaviszonytól jutalmazzuk
  • Fejlődési lehetőségek, tanfolyamok támogatása
  • Gyors munkafolyamatok és problémamegoldás, nincs multis bürokrácia
  • Stabil, fiatalos összetartó csapat, jó hangulat.

Munkavégzés helye:

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Munkavégzés helye

Tiszaújváros