Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Logisztikai koordinátor és ügyfélkapcsolati munkatárs

Partnerünk országszerte használt ruha gyűjtéssel foglalkozó, magyar tulajdonú vállalkozás, új tapasztalt kollégát keres Logisztikai koordinátor és ügyfélkapcsolati munkatárs pozícióba XVIII. kerületi munkavégzéssel.

Feladatok

  • a résztvevő intézményektől beérkező gyűjtési igények feldolgozása, gyűjtési folyamat szervezése, követése és segítése (a szervezést szoftveres támogatással kell bonyolítani)
  • a gyűjtések optimális elosztása a megadott tervek szerint
  • a gyűjtések hatékony lebonyolításának napi szervezése, a közúti árufuvarozási tevékenység koordinálása
  • folyamatos kapcsolatottartás a gépjárművezetőkkel, felmerülő problémák kezelése
  • beérkező emailek, telefonok kezelése, megválaszolása
  • kapcsolattartás a részvevő intézményekkel és a gyűjtést végző kollégákkal
  • flottakezelés

Elvárások

  • szakirányú logisztikai végzettség és minimum 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel Outlook)
  • kiváló szervezőkézség
  • középfokú végzettség
  • jó kommunikációs képességek, udvarias barátságos személyiség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • megoldásorientált gondolkodás
  • terhelhetőség, megbízhatóság
  • Előnyt jelent:
  • logisztikai vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • telefonos értékesítésben szerzett 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest