Mind-Diák Szövetkezet

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok:

  • Termékek kiszállításáért felelős szakemberek munkájának támogatása
  • Szállítmányok nyomon követése
  • Vállalatirányítási rendszer naprakészen tartása
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Angol nyelv minimum középszintű ismerete írásban és szóban
  • MS Office magabiztos használata

Munkaidő​

  • Heti min. 3 napon, 24 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk​

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 2000 Ft/óra diákbér
  • Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra
  • Otthoni munkavégzés, melyhez laptop + internet biztosított
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség (min. 1-1,5 évig)

Munkavégzés helye:

Budapest IV.

Munkavégzés helye

Budapest