Mind-Diák Szövetkezet
A Borsodi Sörgyár Kft. a világ egyik legnagyobb sörgyártója, a Molson Coors Brewing Company vállalatcsoport tagjaként 1973 óta törekszik Magyarország és a világ sörfogyasztóinak lenyűgözésére.Kollégáik elhivatott munkájának köszönhetően a világ vezető söripari vállalatai közé tartoznak. Ezért is törekszenek arra, hogy munkatársaik képességeit folyamatosan fejlesztve lehetőséget biztosítsanak tehetségük kibontakoztatására.

Dolgozz velük az élet habos oldalán!

Feladatok:

  • Marketing csapat mellett, a teljes szervezet folyamatainak megismerése
  • Beszállítókkal, illetve külső és belső területekkel való kapcsolattartás
  • Szerződések, megrendelések SAP rendszerben történő rögzítése
  • Elemzések, kimutatások, riportok készítése magyar és/vagy angol nyelven
  • Szponzorációs, reklám és kommunikációs projektek megvalósításában történő részvétel

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony még legalább 2 félévig
  • Marketing, gazdasági vagy kereskedelmi területen folytatott tanulmányok
  • Kiváló kommunikáció angol nyelven írásban és szóban egyaránt
  • Precizitás, kreativitás jellemez

Munkaidő

  • Heti 20-30 órás munkavégzés (rugalmasan beosztható)
  • Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 2.200 Ft/óra
  • Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
  • Hosszú távú diákmunka
  • Kötelező szakmai gyakorlat leigazolása
  • Családias multiba történő betekintés

Előnyök:

  • SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest XIII.

Munkavégzés helye

Budapest