A hirdetés már lejárt!

Feladatok:

Feladatok, amikben számítunk rád:
  • Részvétel a marketing osztály napi operatív munkájában
  • Adminisztráció, riportok készítése
  • Kapcsolattartás a kreatív ügynökségekkel és a belső grafikussal
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Áruhitel és autós partneri kommunikáció tervezése, megvalósítása, merchandising
  • Új fejlesztések bevezetésében való részvétel, marketing szempontok érvényesítése, felügyelete a tesztelés során
  • Belső kommunikáció fejlesztésében való közreműködés
  • Szponzorációk menedzselése, események szervezésében aktív részvétel
  • CSR tevékenységek támogatása
  • Weboldallal kapcsolatos teendőkben a mindenkori webmanager támogatása
  • Forráskódok létrehozása a core rendszerben a marketing kampányok követéséhez
  • Online kampányok menedzsmentje, kapcsolattartás PPC ügynökséggel
  • Xsell kampányok támogatása
  • Social media menedzsment, kapcsolattartás PR ügynökséggel
  • Kapcsolattartás összehasonlító oldalakkal, hirdetések kezelése és árak optimalizációja

Elvárások:

Téged keresünk, ha:
  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudásod van, francia nyelvtudás előny
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel bírsz
  • Határozott vagy és jól tudsz önállóan dolgozni
  • Tapasztalt munkatársat várunk min. 5 éves munkatapasztalattal rendelkezőket

Előnyök:

Előnyt jelent, ha:
  • Nem riadsz vissza, ha HTML és CSS kódokba kell nyúlnod
  • Ismered a Data Studio, Google Analytics, Google Ads szoftvereket

Ajánlatunk:

Amiért jó nálunk dolgozni:
  • Nyitott, emberközeli légkörben, egy jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • Próbaidő után heti 2 nap home office lehetőséget tudunk biztosítani
  • Támogatjuk a szakmai fejlődésed
  • Díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaházban dolgozhatsz
  • Innovatív, piacújító megoldások jellemeznek minket
  • Széles béren kívüli juttatásokat nyújtunk

Munkavégzés helye:

Munkavégzés helye, ideje:
  • Nyíregyháza vagy Budapest
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest