Adatközpont- és épület technológiával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Felsőfokú végzettséggel rendelkezel, Legalább 2 év B2B marketing területen szerzett tapasztalatod van, Terveztél, kiviteleztél és elemeztél marketing kampányokat, Angol nyelvtudásod aktív társalgási szintű, Mélyreható ismeretekkel rendelkezel digitális marketing eszközökről és technikákról, beleértve SEO, PPC, email marketing, tartalommarketing, és közösségi média, Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs készségekkel rendelkezel, Képes vagy kreatív, értékes tartalmak létrehozására különböző platformokon

Elvárások:

Ha szeretsz a technológiai innováció élvonalában dolgozni, akkor a H1 Systems-nél a helyed! Nálunk lehetőséged nyílik arra, hogy egy dinamikusan fejlődő, csúcstechnológiával foglalkozó vállalatnál használd ki marketing tudásod és alkotóképességed., , Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?, Vállalati bónuszrendszer (vállalati, egyéni, üzletszerzési és teljesítmény alapú bónuszok), Élet-és balesetbiztosítás a harmadik hónap letelte után, Jó minőségű munkaeszközök, telefon (korlátlan adatforgalom és hívás EU-n belül), laptop, Éves szakmai képzési rendszerben való részvétel, Dolgozói kedvezmények partnercégeinknél 10-25% kedvezményig (vásárlás, szállásfoglalás és egészségügyi szolgáltatóknál), Számíthatsz Ránk program ingyenes szakértői tanácsadás jogi, pénzügyi és pszichológiai területen, AYCM partnerei vagyunk, Irodai masszázs, Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények, Modern, kellemes munkakörnyezet

Előnyök:

Piaci trendek, versenytársak és célcsoportok elemzése, Releváns és értékes tartalmak létrehozása, Weboldal és közösségi média tartalom menedzselése, Weboldal forgalom és teljesítmény elemzése, E-mail marketing kampányok készítése és kezelése, Kampánytervek készítése és ütemezése, Kampányok teljesítményének nyomon követése és elemzése, Sajtóközlemények készítése, Külső hírlevél összeállítása, Online hirdetési kampányok kezelése (Google Ads, LinkedIn, stb.), Külső partnerekkel, ügynökségekkel való kapcsolattartás, Szoros együttműködés az értékesítési csapattal és más belső részlegekkel

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest