Szeretnéd egy piacvezető HR szolgáltatónál kamatoztatni meglévő tudásod, ahol egy profi Controling csapat tagja lehetsz?

A Trenkwalder Cégcsoport budapesti, központi irodájába Medior controller kollégánkat keressük!

Medior Controller

Feladatok
  • Havi pénzügyi zárásban való részvétel: bérköltség-elemzések készítése, elhatárolások összeállítása, speciális könyvelési tételek előkészítése, folyamatos kapcsolattartás a könyveléssel
  • Jutalékkalkulációkban való részvétel, a cég legkülönbözőbb területein
  • Céltartalék-kalkulációk, költségfelosztások rendszerének a karbantartása
  • Könyvvizsgálatban való részvétel a controlling érintettségű témákban
  • Éves Budget elkészítésében és elemzésében való részvétel
  • Pénzügyi elemzési feladatok elvégzése: terv-tény adatok összehasonlítása

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügy-controlling-számvitel)
  • Controlling területen (főként könyvelés/számvitel feladatkörben) szerzett min. 2-3 éves munkatapasztalat
  • Erős Excel felhasználói ismeret (függvények, kimutatások, diagramok magabiztos alkalmazása)
  • Proaktív személyiség, can-do attitűd
  • Középfokú angoltudás
  • Precíz és önálló munkavégzés, jó elemző-készség, monotonitás-tűrés

Amit kínálunk
  • Érdekes és kihívásokkal teli feladatokban való részvétel lehetősége
  • Projektmunka különböző kollégákkal, más-más területeken
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Kiváló munkakörülmények, hibrid munkavégzés (heti 2-3 nap home office, megbeszélés szerint)
  • Plusz juttatás: teljesítmény alapú féléves bónusz, cafeteria, mobiltelefon és laptop

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest