Feladatok:

  • belső munkafolyamatokhoz kapcsolódó megoldások, termékek, és egyedi alkalmazások, illetve részelemeinek fejlesztése és továbbfejlesztése,
  • a fejlesztési valamennyi szakaszában való aktív részvétel, a tervezéstől, a fejlesztésen és dokumentáláson át az implementációig,
  • minőségbiztosítási feladatok ellátása – hibakeresés, hibajavítás, fejlesztői tesztelések kezelése és DevOps feladatok támogatása.
  • napi szintű kapcsolattartás a fejlesztőkkel, üzemeltetőkkel, tesztelőkkel és felhaszná-lókkal
  • Kisebb fejlesztői csapatok szakmai munkájának napi felügyelete, feladatok darabolása és kiosztása

Elvárások:

  • 3+ év Java fejlesztői tapasztalat
  • Stabil adatbázis kezelési ismeretek (SQL)
  • Verziókezelő szoftver használatának ismerete (Git)
  • Fejlesztői tesztelési eljárások ismerete
  • Minőségi, jól szervezett, biztonságos kód írása

Előnyök:

  • JavaScript/Angular/Jenkins tapasztalat
  • Spring Boot keretrendszer ismerete
  • Csapatmunkára való képesség
  • Koordinációs képesség
  • Felelősségtudat
  • Kreativitás

Ajánlatunk:

  • kezdő fizetés:bruttó 900.000 Ft
  • biztos munkahely egy kiszámítható életpályamodell keretében,
  • cafeteria juttatási csomag (bruttó 200.000 Ft)
  • ruházati ellátmány (éves szinten 96.625 Ft – ami szabadon elkölthető ruházat vásárlására)
  • rendszeres egészségügyi szűrések
  • szociális juttatások
  • utazási költségtérítés
  • továbbtanulás támogatása
  • kedvezményes sportolási és utazási lehetőség
  • modern munkakörnyezet
  • család- és gyermekbarát munkahely

Munkavégzés helye

Budapest