A BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. FŐTÁV Távhőszolgáltatási Divíziója munkatársat keres MÉLYÉPÍTÉSI SZAKIPARI SZERELŐ munkakörbe

Feladatok:

Miért jó nálunk dolgozni?
  • hosszú távú, bejelentett álláslehetőséget kínálunk, és azonnal kezdhetsz
  • a nagyvállalat biztonságát nyújtjuk
  • nálunk a fizetés minden hónapban pontosan érkezik
  • a próbaidő lejártát követően több elemű cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben
  • mi a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük: a vezetőd negyedévente értékeli a teljesítményedet, így a fizetésed mellé 3 havonta pénzbeli juttatást kaphatsz
  • támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét
  • törődünk a kollégáink fizikai és mentális egészségével (kedvező üdülési lehetőség a vállalat üdülőiben - pl. a Balaton mellett több helyszínen, illetve Hajdúszoboszlón)

Elvárások:

Milyen feladatok várnak?
  • részt veszel a távvezeték fenntartási tevékenység mélyépítési munkálataiban (közműépítés, helyreállítás)
  • ellátod a kapcsolódó szakipari - ács, kőműves, festő, szigetelő, csőszigetelő - feladatokat

Előnyök:

Mit várunk a munkakör betöltéséhez?
  • rendelkezz építőipari szakmunkás végzettséggel
  • legyen legalább 2 év közműépítésben szerzett gyakorlatod
  • végezd önállóan, együttműködően és proaktívan munkádat

Ajánlatunk:

Előnyt jelent a kiválasztás során: festő, vagy csőszigetelő tapasztalat helyreállításban szerzett tapasztalat rendelkezel "B" kategóriás jogosítvánnyal

Munkavégzés helye:

1116 Budapest, Kalotaszeg utca 31.

Munkavégzés helye

Budapest