A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Sanofi újpesti telephelye 2021 novemberében az EUROAPI céghez csatlakozott, amely a gyógyszeripari hatóanyagok vezető európai gyártója. A telephely kifejezett hangsúlyt helyez az egészségre és a biztonságra mind a vállalaton belül, mind az újpesti lakosság körében. Termelési, kereskedelmi és fejlesztési tevékenységét öt európai országban, összesen hat hatóanyaggyártó telephely bevonásával egyesíti, az itt gyártott termékek 80 országban kerülnek értékesítésre.

Feladatok:

  • Műszaki dokumentumok kezelése, a dokumentumtár munkatársának segítése
  • Részvétel üzemi felméréseken, tervek átnézésében
  • Kvalifikálási folyamatokban való segítségnyújtás
  • Kvalifikálási mátrixok, ütemtervek, jelentések elkészítése/kezelése
  • Ajánlatkérések és megrendelések írása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő műszaki tanulmányok (gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök, vegyészmérnök)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Vegyipari érdeklődés előnyt jelent
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Heti min. 20-25 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Br. 2300 Ft/óra diákbér
  • Projektekben való részvétel
  • Betekintés multinacionális környezetbe
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Kedvezményes sportolási lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest IV.

Munkavégzés helye

Budapest