A hirdetés már lejárt!

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Metró Üzemigazgatóság, Metró Forgalmi Főmérnökség, M3 Forgalmi Szakszolgálata Metró motorkocsivezető tanuló munkakörbe felvételt hirdet A tanfolyam tervezett kezdési időpontja: 2024. október hónap A képzés várható időtartama: 7 hónap

Feladatok:

Főbb feladatok: M3 metróvonalon a metrószerelvény vezetése Automatikus Vonatvezető Rendszerrel (AVR), a vonat műszaki állapotának ellenőrzése, felügyelete.

Elvárások:

A jelentkezés feltételei:
  • Betöltött 18. életév
  • Alapfokú iskolai végzettség

Előnyök:

Előnyt jelent:
  • Vasútszakmai ismeretek, műszaki jellegű szakmai végzettség
  • Középfokú végzettség (érettségi)

Ajánlatunk:

A metró motorkocsivezetői munkakör betöltésének feltételei:
  • Egészségügyi- és munkaköri alkalmasság 203/2009. (IX.18) Kormányrendelet szerint
  • A metró motorkocsivezetői tanfolyamon való részvétel
  • A munkakörnek megfelelő hatósági vizsga sikeres letétele
Jövedelem a tanfolyam ideje alatt: bruttó 374.100 Ft/hó, amely az elméleti képzést követően bruttó 391.500 Ft/hó – ra emelkedhet. Tanfolyami ösztönző rendszer keretében a feltételek teljesítése esetén maximum bruttó 350.000 Ft-ban részesül. A kezdő alapbér bruttó 2.997 Ft/óra (átlag 156,6 óra/hó), mely műszakpótlékkal, minőségi és teljesítmény prémiummal egészül ki (átlagos foglalkoztatás esetén kb. bruttó 619.000 Ft/hó).

Munkavégzés helye

Budapest