Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Minőségbiztosítási Mérnök (QA Launch Engineer)

Feladatok

  • Innovatív új termékek bevezetése (QA támogatás);
  • Kollaboráció más osztályokkal;
  • Újra csomagolási folyamat támogatása;
  • Nem-megfelelőségek indítása és kezelése;
  • Gyökérokelemzések elvégzése;
  • QA folyamatok fejlesztése;
  • Kimutatások készítése.

Elvárások

  • Mérnöki diploma;
  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat: 1-2 év tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Középfokú angol nyelvtudás: Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Magabiztos, önálló munkavégzésre képes személyiség: Képes vagy önállóan, magabiztosan dolgozni.

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet;
  • Jó hangulatú csapat;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Rugalmas munkavégzési lehetőségek;
  • Éves csapatépítő programok.

Előnyök

  • Számítógépes ismeretek: Jártas vagy az E1 rendszer és az MS Office használatában.
  • QA adatbázis rendszer ismerete: Ismered a TW vagy a Veeva rendszereket.

Az ideális pályázó:

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye

Tatabánya