Partnerünk Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

Minőségbiztosítási technikus

Feladatok
  • A termelés során keletkezett hibás termékek szétszerelése;
  • A gyártósoron előforduló hibák elemzése és javítása, és folyamatos fejlesztések támogatása;
  • Folyamatminőségi mérnökök támogatása, beleértve a gyártósor minőségi problémáinak elemzését és az elrendelt intézkedések hatásainak ellenőrzését, valamint a folyamatok lezárását;
  • Gépek és gyártósorok leállítása a szabályoknak megfelelően és a hibás termékek elkülönítése a vevőknek történő kiszállítást megelőzően;
  • SPC riasztási problémák kezelése;
  • A felettes által kijelölt különböző egyéb feladatok elvégzése.

Elvárások
  • Releváns szakképzettség;
  • Legalább 1 év tapasztalat folyamatminőség-menedzsment területén;
  • Minőségügyi eszközök, mint a QC7 technikák és 8D elemzési módszerek magas fokú ismerete;
  • A Microsoft Office szoftverek gyakorlott használata;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Későbbiekben több műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Munkavégzés helye:

Debrecen

Munkavégzés helye

Debrecen