Minőségellenőrzési és -irányítási szolgáltatásokat nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Autóipari alkatrészek átvizsgálása, tesztelése, mérése, elő- és utómunkálása. , A termékek és a felsorolt feladatok időről időre váltakoznak, ezzel is segítve a színes munkavégzést!, , MEGBÍZÓRÓL:, Minőségellenőrzési és -irányítási szolgáltatásokat nyújtanak a gyártási folyamatokban felmerülő potenciális nem megfelelőségek megelőzésétől, javításától a gördülékeny folyamatok fenntartásán keresztül a hibamentes gyártás biztosításáig az autó-, repülőgép- és vasútipari cégek részére

Elvárások:

Műszaki érdeklődés, Precizitás, Munkájára és környezetére igényes, rendszerető , Minőségügyi szemlélettel rendelkező, Csapatmunka, Több műszakos munkavégzés vállalása, Rugalmas munkavégzés, Nagyfokú monotónia tűrés

Ajánlatunk:

HAVI bruttó 450.000 Ft/hó, Cafeteria , Havi mozgóbér , Munkabér-előleg, Munkatárs ajánlási program, Bejárási támogatás, Élet- és balesetbiztosítás, All you can move

Munkavégzés helye:

Dorog

Munkavégzés helye

Dorog