Minőségellenőrzési és -irányítási szolgáltatásokat nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Autóipari alkatrészek átvizsgálása, tesztelése, mérése, elő- és utómunkálása, A termékek és a felsorolt feladatok időről időre váltakoznak, ezzel is segítve a színes munkavégzést!, Raktározási és logisztikai feladatok ellátása, Igény esetén minőségellenőrök koordinálása, , MEGBÍZÓRÓL:, Minőségellenőrzési és -irányítási szolgáltatásokat nyújtanak a gyártási folyamatokban felmerülő potenciális nemmegfelelőségek megelőzésétől, javításától a gördülékeny folyamatok fenntartásán keresztül a hibamentes gyártás biztosításáig az autó-, repülőgép- és vasútipari cégek részére

Elvárások:

Targonca vezetői engedély (3312, 3313 ), Műszaki érdeklődés, Precizitás, Munkájára és környezetére igényes, rendszerető, Minőségügyi szemlélettel rendelkező, Csapatmunka, Több műszakos munkavégzés vállalása, Rugalmasság, utazási hajlandóság Hatvan és környékén

Ajánlatunk:

ELÉRHETŐ HAVI bruttó 500.000 Ft/hó + juttatások, Cafeteria, Havi mozgóbér, Bejárási támogatás, Élet- és balesetbiztosítás, All you can move

Munkavégzés helye:

Hatvan

Munkavégzés helye

Hatvan