Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként debreceni munkavégzésre keres Minőségellenőr munkatársakat!

Jelentkezz, és mi minden másban segítünk!

Feladatok:

  • Vizuális és mérőeszközös ellenőrzés munkautasítás alapján
  • Termékek tesztelése, kiszállításra felkészítés
  • Adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, jó látás
  • Monotóniatűrés
  • Több műszakos munka vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1600 Ft/óra munkaszerződéssel
  • Nettó 1600 Ft/ óra napi bejelentéssel, heti kifizetéssel
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek
  • Munkaruházat biztosítása
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat

Munkarend:

  • 2-3 műszakos munkarend- napi 8 órában

Munkabér

  • nettó  1 600  Ft  / óra

Munkavégzés helye

Debrecen