A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő-kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Minőségellenőrzési munkatárs

349

Feladatok:

  • Kész tételekből mintavétel, tesztminta készítése, tesztek elvégzése

  • Dokumentációk, űrlapok pontos töltése, adatfelvitel

  • Teszteredményekről érintettek tájékoztatása

  • Hibás termékek kiszűrése és zárolása

  • Teszt eredmények és a minták rendezése, tárolása

  • Berendezések megfelelő működésének ellenőrzése

  • Munkaterületi tisztaság megóvása és fenntartás

Elvárások:

  • RENDELKEZZ alapfokú iskolai végzettséggel (8 általános)

  • LEGYEN legalább egy éves munkatapasztalatod

  • VÁLLALD a megszakítás nélküli munkarendet

  • LEGYÉL JÓ a problémák megoldásában

  • TUDJ önálló döntéseket hozni a munkakörödben

  • LÁSD JÓL a színeket, mert ez ELENGEDHETETLEN a munkakör betöltéséhez

  • HASZNÁLD megfelelően a mértékegység átváltási számokat

  • NE OKOZZON gondot számodra a mérési feladatok elvégzése

Amit kínálunk:

KÖNNYŰ, EGYSZERŰEN TALUNHATÓ, de FELELŐSSÉGTELJES munkát keresel?

Szeretsz MÉRNI és ELLENŐRIZNI, teszteket lefuttatni?

Szeretnél sok SZABADIDŐT és CSAK 15 NAPOT dolgozni egy hónapban?

MODERN, jól felszerelt munkakörnyezetre vágysz?

Ha IGEN, akkor jelentkezz MIELŐBB!

Legyél tapasztalt minőségellenőrzési területen vagy érkezz más területről,

VÁRUNK TÉGED IS!

Biztosítjuk számodra:

  • FIX alapbér biztosított

  • Nt. 35.000 Ft/hó - Cafeteria

  • Br. 15.000-35.000 Ft/hó – Jelenléti bónusz

  • Br. 25.000 Ft ¼ éves bónusz – megfelelő munkavégzés esetén

  • Br. 40.000 Ft – Minőségellenőri bónusz – teljes ledolgozott hónapra jár!

  • 30%-os műszakpótlék

  • TÁTOMAGATOTT bejárás (autóval: 30 Ft/km, tömegközlekedéssel: 100%-os bérlettámogatás)

  • CSUPÁN 15 munkanap/hónap, így sok SZABADNAP és SZABAD hétvége vár:

  • A héten: Hétfő- Kedd – Péntek – Szombat – Vasárnap MUNKANAP

  • B héten: Szerda- Csütörtök MUNKANAP, az összes többi napon PIHENHETSZ!

  • TÚLÓRÁZÁSI LEHETŐSÉG a pihenőnapokon

  • Bejelentett, HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség à határozatlan idejű munkaszerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem most" gombra való kattintással!

Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.