Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Minőségirányítási mérnök (élelmiszeripar)

Partnerünk egy jelentős, jól ismert élelmiszeripari gyártó cég. Kisvárdai telephelyükre keresik minőségirányítási mérnöki pozícióba leendő kollégájukat.

Feladatok

Minőségirányítási mérnökként fontos feladatod lesz a rendszeres kapcsolattartás a minőségügyi kérdésekben érintett társosztályokkal, partnerekkel, illetve a gyártási folyamat támogatása minőségirányítási oldalról. Így feladatod lesz a:

  • Minőségbiztosítási rendszerek működtetése és fejlesztése (HACCP, IFS, BRC)
  • Belső auditokra való felkészülés és ezek elvégzése
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos oktatások szervezése és megtartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és partnerekkel
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos jelentések, kimutatások készítése
  • Gyártási dokumentáció elkészítése és karbantartása

Elvárások

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Releváns felsőfokú végzettséggel
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudással
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel
  • Problémamegoldó szemlélettel és jó kommunikációs készségekkel

Előny

  • IFS, BRC, HACCP ismeretek
  • Élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat

Pályakezdőként is jelentkezhetsz!

Munkavégzés helye

Kisvárda