Dinamikusan fejlődő, gyártó partnerünk részére keresünk Minőségirányítási vezető kollégát a következő feladatok ellátására:

Minőségirányítási vezető

Feladatok
  • Minőségbiztosítási csapat-, és minőségirányítási rendszer irányítása (ISO 9001:2015; IATF16949)
  • A társaság által üzemeltetett belső labor mérési metódusainak kidolgozása, elvégzése, folyamatok fejlesztése
  • Gép-, és folyamatképesség vizsgálati mérések végrehajtása (MSA, SPC)
  • Mérési rendszer felügyelete-, mérőeszközök karbantartása, kalibrálások elvégzése (MSA)
  • Mérésügyi szempontból, kapcsolattartás a külső partnerekkel
  • Folyamatos együttműködés a funkcionális területekkel
  • Különböző mérőeszközök szakszerű használata
  • Feltárt nem megfelelőségek kezelése, kivizsgálásban történő aktív részvétel
  • Audit terv kidolgozása, auditok végrehajtása, történő aktív részvétel (folyamat-, termék-, rendszeraudit)
  • A minőség-, és termelésirányítási rendszerben történő adat-, és dokumentáció rögzítés
  • Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése (QCI)

Elvárások
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • 3D mérőgép programozói ismeretek
  • Felhasználói szintű szoftverismeretek (MS Office)
  • Képesség az önálló döntések meghozatalára, a csapatban történő munkavégzésre
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye:

Lakitelek

Munkavégzés helye

Lakitelek