Dinamikusan fejlődő partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi minőségügyi feladatok ellátására egy nemzetközi, együttműködő csapatba.

Minőségügyi rendszermérnök

Feladatok
  • Eredményes Quality System kezelése nemzetközi környezetben
  • Belső dokumentációs rendszer kezelése
  • Külső és belső ellenőrzések vezetése (ISO, IATF; vevők; szállítók)
  • Ellenőrzési tervek kezelése
  • Minőség- és folyamatfejlesztési lehetőségek azonosítása és a folyamatvezetőkkel való együttműködés
  • Felelős a Six Sigma módszertanon alapuló működési kiválósági megközelítés hasznosítási lehetőségeinek azonosításáért
  • Riportok és prezentációk készítése a fejlődésről, státuszról és problémákról a vezetőség számára
  • Vevőkkel való együttműködés nemzetközi környezetben
  • Módszerek bevezetése IATF 16949: 2016 tanúsítvány szerint

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség minőségbiztosítási területen
  • Aktív, erős angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • International Quality Standards erős ismerete (ISO, IATF 16949, stb.)
  • Gyártásban szerzett min. 2-3 éves minőségbiztosítás mérnöki tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Jó hangulatú, nemzetközi csapat
  • Lehetőségekkel és kihívásokkal teli multikörnyezet

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Munkavégzés helye

Tatabánya