Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Minőségügyi rendszermérnök

Partnerünk a világ egyik vezető autóipari beszállító cége, fő profiljuk a személygépjárművek belsejének (ajtók, műszerfal, digitális elemek stb.) elkészítése. Csapatukba keresünk egy tapasztalt minőségügyi rendszermérnök kollégát az 1300 fős pápai egységükhöz.

Feladatok

  • VDA 6.3 auditok elvégzése
  • Dokumentációk kezelése, jóváhagyása
  • Egyeztetés a társterületekkel a dokumentumok bevezetéséről, kiosztásáról
  • Belső auditok megtartása, kiértékelése, akciók visszakövetése
  • Vevői auditokon való részvétel
  • Társterületek támogatása
  • Havi riportok, adatok feltöltése a központi rendszerbe
  • Központi auditokra való felkészülés koordinálása, levezetése-IATF, IOS, CQC,
  • Éves dolgozói tréningek tervezése
  • Vevőspecifikus követelmények követése, kiértékelése

Elvárások

  • Rendelkezik aktív VDA 6.3 (esetleg 6.5) auditori tanúsítással
  • Autóipari szabványismeret (IATF, IOS, CQC)
  • Dokumentációkezelési és készítési ismeretek
  • Rendszerszemléletű, aktív, jó problémamegoldó képesség
  • Magabiztos angol nyelvismeret
    Előny:
  • AIAG ismeretek
  • Autóipari gyakorlati jártasság, tapasztalat
  • Német nyelv

Munkavégzés helye

Pápa