Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Minőségügyi vezető

Partnerünk, egy nemzetközileg elismert gyártóvállalat, új kollégát keres Minőségbiztosítási Vezető pozícióba. Ha rendelkezel vezetői tapasztalattal és szakértelemmel a minőségbiztosítás területén, jelentkezz hozzánk!

Feladatok

  • A minőségbiztosítási rendszer fejlesztésének és karbantartásának felügyelete az IATF 16949 szabvány követelményeinek megfelelően.
  • A minőségbiztosítási folyamatok működtetése a következő Core Tools-ok segítségével: SPC, APQP, FMEA, PPAP, MSA, 8D.
  • A vevő képviselőjeként első számú kapcsolattartó a minőségügyi kérdésekben.
  • Vevői reklamációk kezelése, 8D riportok készítése és kommunikáció a vevőkkel.
  • Vevői auditok lebonyolítása, képviselete a szervezet részéről, belső utasítások kiadása az auditokra vonatkozóan.
  • Vevői visszajelzések értékelése, szükség esetén elemzés és helyesbítő intézkedések kezdeményezése.
  • CSR (vevőspecifikus követelmények) meghatározása, beépítése a minőségirányítási rendszerbe.
  • A szervezeti egységek CSR követelményeinek megismerését és megértését biztosítja.
  • A nemmegfelelőségi elemzési folyamatok felügyelete, belső és vevői nemmegfelelőségek kezelése.
  • APQP folyamatok koordinálása, FMEA/CP készítés, folyamatképesség vizsgálatok, MSA mérések végzése.
  • A belső auditok irányítása, éves auditterv és rekvalifikációs terv elkészítése.
  • Egy 14 fős minőségügyi csapat irányítása (2 Quality Mérnök, 2 Quality Asszisztens, 1 Quality Administrator, 9 Műszakos Minőségellenőr).

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Legalább 3 év tapasztalat minőségbiztosítás területén.
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.

Munkavégzés helye

Orosháza