Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó, multinacionális vállalat csapatába keresünk tapasztalt vezetőt, minőségbiztosítás területére:

Minőségügyi vezető

Feladatok

  • Minőségbiztosítási csapat (termelési, vevői/beszállítói, labor) munkájának összefogása, koordinálása;
  • Minőségirányítási rendszer fejlesztésének támogatása;
  • A vállalat támogatása projektindításban, illetve a már meglévő termelés hatékonyságának növelésében minőségirányítási szempontból;
  • Külső és belső auditokra történő felkészítésben és azok lebonyolításában történő részvétel/koordináció;
  • Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal, reklamációk kivizsgálásában történő részvétel;
  • A vonatkozó iparági szabványoknak és szabályozási követelményeknek való megfelelés biztosítása;
  • Termékfejlesztési és lean projektekben történő részvétel;
  • A minőségi folyamatokhoz és eljárásokhoz kapcsolódó dokumentáció kidolgozása és karbantartása;
  • Minőségi célkitűzések és teljesítménymutatók létrehozása, monitorozása és kommunikálása;
  • Kollégák folyamatos képzése és fejlesztése a minőségbiztosítás területein.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (preferáltan szakirányú mérnök képesítés);
  • Több éves releváns tapasztalat gyártó környezetben, autóiparban;
  • Autóipari minőségügyi szabványok ismerete;
  • Auditálásban szerzett gyakorlat;
  • Vezetői tapasztalat;
  • Folyékony angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Kötetlen munkaidő;
  • Alapbér feletti egyéb juttatások:
  • Cafeteria csomag;
  • Vállalati gépjármű;
  • Medicover egészégbiztosítás;
  • Esetenként home office lehetőség.

Az ideális pályázó:

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Munkavégzés helye