A hirdetés már lejárt!

Feladatok:

Feladatok: Közreműködés a következő feladatok elvégzésében:
  • Munkabiztonsági szaktevékenység ellátása
  • Munka- és tűzvédelmi oktatások megtartása
  • Kockázatértékelés, szabályzatok elkészítése
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, megbeszélések, szemlék szervezése
  • Munka- és tűzvédelemmel kapcsolatos jogszabályok követése
  • Egyéb munka- és tűzvédelemhez kapcsolódó feladatok.

Elvárások:

Elvárások a jelentkezővel szemben:
  • Közép vagy felsőfokú munkavédelmi képzettség, vagy megszerzése 1 éven belül
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Precíz, következetes munkavégzés.

Előnyök:

Előny a pályázatnál:
  • Tűz- és/vagy környezetvédelmi végzettség
  • Saját személygépjármű használat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Ajánlatunk:

Munkáltató ajánlata:
  • Változatos munka és rugalmas munkaidő, szakmai fejlődési lehetőség
  • Mobiltelefon, korlátlan mobilnet
  • Home office és részmunkaidő lehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest