Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Műszaki dokumentáció kezelő

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Feladatok

  • Termelő berendezések telepítésének és üzembe helyezésének műszaki dokumentációs oldalról történő támogatása
  • A műszaki dokumentációs követelmények összeállítása és kommunikálása a berendezések szállítói irányába; a berendezések gyártóitól kapott dokumentumok ellenőrzése, hogy azok megfelelnek-e az előírásainknak. Eltérések visszajelzése a gyártók részére.
  • A beszállítók által leadott Ruplan/Eplan kapcsolási rajzok feltöltése a rendszerbe, ezek archiválása
  • A kapcsolási rajzok megadott szempontok szerinti formai ellenőrzése, hibák visszajelzése, ellenőrzés naplózása
  • A berendezésekhez tartozó kapcsolási rajzok és anyagok elérhetővé tétele SAP rendszerben
  • A folyamatos fejlesztéseket követő berendezés átépítésekhez kapcsolódó dokumentáció management – dokumentáció kiadása változtatásra, változtatás után rendszerbe töltés, ismételt ellenőrzés
  • Új készülékek felhasználása esetén közreműködés tervezővel, projektvezetővel és a beszállítóval; az új elem standardizálási folyamatának megszervezése
  • Szoros kapcsolattartás a termelő területeket támogató karbantartó kollégákkal, szakmai segítségnyújtás konzultáció és oktatás keretében
  • Ruplan rendszeradminisztrátori teendők ellátása
  • Bővítési projektek során egyeztetés a tervező kollégákkal új műszaki helyek létrehozásáról, megfelelő elnevezésükről és ezek felvétele SAP rendszerbe, valamint a meglévő műszaki helyek karbantartása
  • Rendszeres tapasztalatcserék szervezése és lebonyolítása a karbantartókkal – egész gyárterületre vonatkozólag is

Elvárások

  • befejezett felsőfokú végzettség (villamos- vagy gépészmérnök)
  • projekttervezői tapasztalatok
  • SAP ismeretek
  • önállóság és rugalmasság
  • magabiztos fellépés és tárgyalóképesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs-, moderációs képesség
  • német nyelvtudás
  • rugalmasság új technikák és folyamatok megismerésére vonatkozóan

Munkavégzés helye

Kecskemét