Nemzetközi légtechnikai piac egyik meghatározó szereplője megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Árajánlatok előkészítése, Megrendelések és szállítások ügyintézése a cég ügyviteli rendszerében, Segédkezés áruk összekészítésben és kiadásában, Betérő vásárlók, ügyfelek kiszolgálása, Az értékesítést támogató egyéb irodai feladatok ellátása

Elvárások:

Épületgépészeti termékek értékesítésében szerzett tapasztalat, Középfokú angol nyelvtudás, Ajánlatadási, műszaki előkészítési területen szerzett gyakorlat, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, stb.), Problémát megoldani akaró, nem a problémákat kereső műszaki hozzáállás, Szakmai ismeretek gyors elsajátításának képessége, Értékesítői mentalitás, nagyfokú nyitottság és ügyfélközpontúság, Jó együttműködési készség, csapatorientált szemléletmód

Előnyök:

Légtechnika területén szerzett tapasztalat, Építőipari műszaki előkészítésben szerzett ismeretek, Szakirányú (épületgépész vagy gépész) végzettség és legalább 2 éves gyakorlat

Ajánlatunk:

Felelősségteljes munkakör, Szakmai fejlődés, Karrier program, előrelépési lehetőség, Jól felszerelt, barátságos irodai munkakörnyezet, Teljes munkaidős, bejelentett foglalkoztatás, Stabil háttér, versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest