1992 óta hűtéstechnikai berendezéseket és alkatrészeket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Ipari- és kereskedelmi hűtéstechnikai projektekhez kapcsolódó termékek beszerzésének és értékesítésének lebonyolítása, Raktárkészlet kezelése; árumozgatás felügyelet, segítése, Kapcsolattartás kül- és belföldi megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal, Árajánlatok készítése és a teljes ajánlatkérési folyamat végig követése, felügyelete, Megrendelésekhez kapcsolódó dokumentumok elkészítése, az ügyviteli rendszer precíz használata, Értékesítés támogatása, új ügyfelek felkutatása, Alkalomszerűen karbantartási vagy javítási munkák helyszíni támogatása

Elvárások:

Számos nagyszabású projektben vettünk részt az élelmiszeripar, raktározás, iroda-, sport- és lakókomplexumok, ipari technológia, kis- és nagykereskedelem területén., Csatlakozz csapatunkhoz és legyél részese kisvállalkozásunk növekedésében!, , Az álláshoz tartozó elvárások:, Minimum középfokú műszaki végzettség, Társalgási szintű angol nyelvtudás, Önálló és lelkiismeretes munkavégzés, MS Office (Excel, Word) felhasználó szintű ismerete, B kategóriás jogosítvány, Üzleti utak vállalása az országon belül és külföldre, Jó kommunikációs képesség

Előnyök:

Hűtéstechnika területen szerzett tapasztalat, Nyitottság a tanulásra, új műszaki, gazdasági és kereskedelmi ismeretek megszerzésére, Egyéb nyelvismeret

Ajánlatunk:

Versenyképes fizetés, Stabil vállalati háttér, Rugalmas, tervezhető munkaidő, Családias légkör,, Fejlődés, és továbbképzés lehetősége, Hosszútávú, folyamatos munkaviszony

Munkavégzés helye:

Tata

Munkavégzés helye

Tata