Napelemparkok üzemeltetésével és karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

A társaság munkaszervezési csoportjának irányítása, vezetői feladatok, Karbantartók és villanyszerelők munkájának tervezése, ellenőrzése, Üzemeltetési feladatok feltételeinek kidolgozása, megoldás és kivitelezési javaslat, Üzemeltetési munkafolyamatok kidolgozása, Célkitűzések, teljesítményértékelés kialakítása, A műszaki csoport ügykörébe tartozó bizottsági előterjesztések elkészítése, továbbá a bizottságok üléseken való részvétel és prezentáció, Eszközök, anyagok és készletek beszerzésének tervezése, ellenőrzése, Éves ütemterv, kapacitás tervezés a fizikai munkacsoportokra vonatkozóan, Éves költségkeret ellenőrzése, menedzselése, Raktározási-leltárazási feladatok irányítása, Munkavédelmi szakértővel történő egypontos kapcsolattartás

Elvárások:

Szeretnél egy gyorsan fejlődő, megújuló energiával foglalkozó csapat munkatársa lenni, miközben véded a környezetet is?, Napelemparkok üzemeltetésével és karbantartásával foglalkozó, miskolci cégünk lelkes, új kollégáját keresi, olyan munkavállaló személyében, aki lendületes, dinamikus és szeretne velünk együtt fejlődni. , , Te vagy az ideális jelölt, ha: , Képes vagy a saját és a hozzád tartozó munkacsoport feladataidat koordinálni, Tiszteletben tartod a határidőket, Preferálod a nyitott, egyenes kommunikációt, Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, a társterületekkel való együttműködés nem okoz számodra problémát, De ha önálló munkavégzésre kerül sor, akkor is állod a sarat, , Kifogások keresése helyett vállalod a felelősséget, , A pozíció betöltéséhez szükséges: , Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft, Outlook), Felsőfokú végzettség, Minimum 3 éves vezetői tapasztalat, B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

Aktív angol nyelvhasználat, Műszaki területen szerzett munkatapasztalat, Műszaki irányú diploma, Egyéb műszaki programok ismerete (pl. autoCAD)

Ajánlatunk:

Versenyképes bér, Minőségi eszközök: laptop, okostelefon, Szakmai fejlődési lehetőség és képzések, , Munkavégzés ideje:, Heti 40 óra

Munkavégzés helye:

Miskolc

Munkavégzés helye

Miskolc