Mind-Diák Szövetkezet
A Colonnade Insurance S.A. Luxemburgban került bejegyzésre és Magyarország mellett számos kelet-európai országban megtalálhatóak. A Colonnade Insurance S.A. Magyarországi Fióktelepe tevékenységét 2016-ban kezdte meg. Céljuk, hogy a kelet-európai régióban a Colonnade az elsőrangú ügyfélkiszolgálásról és az innovatív megoldásairól legyen ismert.

Feladatok:

  • Káresetek gyors és precíz kezelése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Műszaki szakvélemények értelmezése, elemzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos, középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Műszaki beállítottság

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig irodaidőben
  • Heti 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Tapasztalathoz illeszkedő gyakornoki órabér
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Rugalmas beosztás
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest XIII.

Munkavégzés helye

Budapest