Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Műszaki projektmenedzser - szerb nyelvtudással

Budapesti központú, nagy múltú, villamosítási projektek kivitelezésével foglalkozó partnerünk csapatába új kollégát keresünk Műszaki projektmenedzser pozícióba

Feladatok

  • a vezetők támogatása a cégcsoport szerbiai működésének kialakításában, nemzetközi kapcsolatok, projektek menedzselésében
  • a vezetők üzleti partnerekkel való tárgyalásának előkészítése

  • szakmai megállapodások, szerződések előkészítése

  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő külföldi partnerekkel
  • szerb/angol vagy német nyelvű üzleti levelezés
  • a projektek és a kiemelt feladatok nyomonkövetése

Elvárások

  • műszaki végzettség
  • szerb nyelv felsőfokú ismerete, angol vagy német nyelv középszintű ismerete
  • műszaki projektek menedzselésében szerzett 1-2 év tapasztalat

  • jogosítvány, utazási hajlandóság (Budapest-Szerbia)

Munkavégzés helye

Budapest