Vállalatunk 20 éve van jelen a magyarországi műanyagipar területén, melynek ez idő alatt meghatározó szereplőjévé vált. Műanyag fröccsöntési technológiával előállított alkatrészeinket jellemzően autóipari vállalatok számára gyártjuk, de jelen vagyunk a háztartási kisgépek és elektronikai alkatrészek piacán is.

Műszakvezető

Feladatok
  • műanyagfröccsöntő gépek és kiegészítő berendezések üzemeltetése
  • gépek és robotok technológia szerinti beállítása
  • szerszámok cseréje, tisztítása
  • sorozatgyártások, próbagyártások felügyelete
  • gyártási folyamatokhoz szükséges dokumentációs feladatok ellátás

Elvárások
  • műanyagfröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • 1-2 év műanyagfröccsöntő gépbeállítói szakmai tapasztalat gyártási területen
  • műszaki érzék, precizitás
  • nagyfokú önállóság és kezdeményező készség
  • MS Office ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő alapbér
  • Céges buszjárat
  • Cafatéira
  • Jelenléti bónusz
  • Műszakpótlék
  • Fél évi, év végi bónusz
  • Minőség bónusz

Munkavégzés helye:

Tarján

Munkavégzés helye

Tarján