Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Német nyelvű Senior Üzleti Elemző - IT igénymenedzsment

Ügyfelünk elkötelezett az innováció, a befogadás és a fenntarthatóság mellett egy globálisan összekapcsolt világban. Egy előremutató nemzetközi csapat részeként az emberek és a technológia erősségeit ötvözve érnek el jelentős eredményeket. Céljuk, hogy következetesen feszegessék a határokat az emberek, vállalkozások és közösségek globális összekapcsolása érdekében, és mindig arra törekednek, hogy az együttműködés és az agilis tanulás révén felülmúlják az ügyfelek elvárásait.

Az IT szoftverfejlesztő csapat Senior Üzleti Elemzőjeként te fogod irányítani az igények kezelésének folyamatát, biztosítva annak zökkenőmentes működését az elejétől a végéig. Te leszel a fő kapcsolattartó a beérkezett kérésekkel kapcsolatban, és szorosan együttműködsz majd a fejlesztő csapatokkal a projektek előrevitelében. Napi szinten követed majd a folyamatot, és értékeled a belső és külső megoldásokat, hogy megfeleljenek az igényeknek.

Feladatok

  • Elsődleges kapcsolattartóként a beérkező igények feldolgozása, elbírálása
  • A követelmények összegyűjtése és dokumentálása annak érdekében, hogy azok egyértelműek és megvalósíthatóak legyenek
  • Terv prezentálása, az igények angol nyelvű bemutatása a Demand Board előtt, és a szükséges jóváhagyások biztosítása
  • Átfogó értékelések készítése és a kockázatok értékelése döntéshozatali célokra
  • Magas színvonalú eredmények időben történő átadásának biztosítása, problémák eszkalálása
  • Rendszeres előrehaladási riportok készítése a vezetőség és az érdekelt felek számára
  • Együttműködés a csapatokkal a projektek sikeres megvalósítása és végrehajtása érdekében
  • A végleges megoldás tesztelése és validálása, szükség esetén a fejlesztés leoktatása a német kollégák számára

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat üzleti elemzés, keresletmenedzsment vagy projektmenedzsment területén
  • Magabiztos, folyékony német és angol nyelvtudás, mindkettő nyelv napi szintű használata szükséges
  • Erős döntéshozatali, problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Telekommunikációs, informatikai vagy szoftverfejlesztési környezetben szerzett tapasztalat
  • Az agilis módszertanok ismerete előny
  • A Salesforce-hoz és a JIRA-hoz hasonló eszközök technikai ismerete
  • Erős elemzői készségek
  • Komplex folyamatok hatékony kezelése

Munkavégzés helye

Budapest