Egy programozó is lehet hírszerző! Várjuk a programozni vágyó, tehetséges szakemberek jelentkezését. Használd az informatikai, matematikai képességeidet a Haza szolgálatában Magyarország 30 éve hatékonyan működő polgári hírszerzésénél! Kerülj be az ország titkosszolgálati közösségébe, ahol a hírszerzés egyedülálló, izgalmas kihívásaival találkozhatsz. Jelentkezhetsz akár másodmagaddal is, így ismerősöddel együtt vághatsz neki a kihívásoknak. Csatlakozz az ország legtitkosabb csapatához!

Feladatok:

  • Magas felhasználói élményt nyújtó alkalmazások tervezése, implementálása .NET Framework/.NET Core keretrendszerben
  • Részvétel a fejlesztési folyamat minden fázisában
  • Együttműködés az üzemeltető és tesztelő csapattal

Elvárások:

  • Magyar állampolgár vagy
  • Affinitást érzel a programozáshoz
  • Bármely objektumorientált programozási nyelv akár alapszintű ismerete
  • Előnyt jelentenek a befejezett, vagy megkezdett BSc/MSc tanulmányok (szakirányú: mérnök informatikus, gazdasági informatikus, programtervező informatikus stb.)
  • Lehetőség szerint legalább egy idegen nyelvből középfokú, C típusú államilag elismert nyelvvizsga

Előnyök:

  • Mérnöki és műszaki szemlélet
  • Elemző készség
  • SQL-ben való jártasság
  • UX/UI design ismeretek
  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Software fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • C#, Java ismeretek
  • .NET Programozásban való jártasság
  • Scrum módszer ismerete
  • Felelősségtudat
  • Kreativitás
  • Csapatmunkára való képesség

Ajánlatunk:

  • Versenyképes bérezést, már pályakezdőként
  • Cafeteriát, lakhatási támogatást, ruhapénzt, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Sportolás és nyelvtanulás támogatását
  • Szakmai tanfolyamokon való részvételi lehetőséget

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkavégzés helye

Budapest