Feladatok:

Feladataid lesznek:
  • A munkaterületeden a növénytermesztési fizikai dolgozók tevékenységének irányítása;
  • A feladatok kiadása és azok elvégzésének ellenőrzése;
  • A felügyeleted alá rendelt erő - és munkagépek szakszerű üzemelésének megszervezése;
  • Az éves ütemtervek növénytermesztési részének előkészítésében való részvétel;
  • A növénytermesztésben alkalmazott technológiák pontos betartása;
  • Műszakvezetői munkakörben foglalt adminisztrációs tevékenységek ellátása (pl. munkalapok kiállítása, bérszámfejtési adatszolgáltatás).

Elvárások:

Téged keresünk, ha
  • Rendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel (agrármérnök);
  • Képes vagy önálló munkavégzésre;
  • Van legalább „B” kategóriás jogosítványod és
  • Felhasználói szinten ismered a Microsoft Office programokat.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök:

Előnyt jelent, ha
  • Növényorvos végzettség;
  • Ha van már tapasztalatod a szántóföldi növénytermesztésben;
  • Agrovir farmmenedzsment rendszer ismerete.

Ajánlatunk:

Miért válassz minket?
  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.
Mit nyújtunk?
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat
A Dalmand Zrt. jogelődje 1949-ben alakult meg. 2003-tól a Bonafarm Csoport tagjaként az ország egyik legnagyobb és legismertebb mezőgazdasági termelője, amely több mint 300 főt foglalkoztat. A Dalmand Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Munkavégzés helye

Dalmand