Budapesti cég megbízásából, egy új megközelítésű oktatáshoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Elsődleges feladat a kapcsolatfelvétel pedagógusokkal, számukra az oktatási feladat bemutatása, együttműködési megállapodások megkötése. A munka első fázisa kb. a tanév kezdetéig tart, ezt követően is fennmaradhat az együttműködés., A feladat sikeres elvégzéséhez minden kezdeti információt, oktatást megadunk.

Elvárások:

Középfokú végzettség, Határozott, agilis fellépés, Kihívást kereső személyiség, Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség, A munkakör nem igényel pedagógus végzettséget, de természetesen pedagógusok jelentkezését is örömmel fogadjuk.

Ajánlatunk:

Versenyképes jövedelem, Hosszú távú, biztos munkahely, Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat, , A munkavégzés helye és ideje teljesen kötetlen, szabadidőben, otthonról végezhető., , Kérem, a jelentkezésben legyen szíves pár mondatban leírni, hogy eddig milyen jellegű együttműködése volt pedagógusokkal., Várom jelentkezését, hogy egy rövid, személyes beszélgetés során részletes információt adjunk a munkáról.

Munkavégzés helye

Budapest