Jászfényszarui partnercégünkhöz, Operátor munkatársakat keresünk 1 műszakos munkarendbe azonnali kezdéssel!

Jelentkezz akár pályakezdőként vagy tapasztalt operátorként, biztosan megtaláljuk a számodra megfelelő lehetőséget, akár magasabb pozícióban is!

Operátor - 1 műszak!

Feladatok
  • Elektronikai termékek összeszerelése
  • Késztermék ellenőrzése, tesztelése és csomagolása

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Egy műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig)
  • Túlóra vállalása (főszezon alatt)
  • Precíz munka, megbízhatóság
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny!

Amit kínálunk
  • Havi bér bruttó 290.000 Forint + havi bruttó bónusz akár 70.000 Forint
  • Év végi jutalom
  • Ingyenes napi szintű melegétkezés (választható napi menü)
  • Munkába járás ingyenes, klimatizált vállalati buszokkal több megyéből is! Már az interjúra való bejutáshoz is igénybe vehető!
  • Túlóralehetőség
  • Tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Szezonális ösztönző ajándékok, bónuszok
  • Különdíj a hónap dolgozóinak és a legjobb fejlesztési javaslatok kitalálóinak
  • Rendszeres nyeremény- és kvízjátékok értékes ajándékokért cserébe
  • Kedvezményes termék vásárlás
  • Sport és kulturális programok támogatása,
  • Csapatépítő tevékenységek és családi programok szervezése.

További kérdés esetén az alábbi elérhetőségeken kereshetsz bizalommal:

Telefon: +36 20/333-4450, +37/540-016, +36 20/434-7098

E-mail: [email protected]

Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, csupán 1 perc alatt elküldheted jelentkezésed!
+36 20 434 7098

Munkavégzés helye:

Jászfényszaru