Randstad Hungary Kft.
1134 Budapest
Dózsa György út 146-148.
A. ép. 3. em.
www.randstad.hu

Operátor (Komárom)

Partnerünk egy családi vállalkozásból nőtte ki magát, Európa szerte 8 országban vannak jelen, komáromi gyáregységeikben kartondobozok és a hullámkarton csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak. Bővülő csapatukba keresünk OPERÁTOR munkatársakat.

Munkarend: 12 órás folyamatos (3-3-4 beosztásban, rugalmasan cserélhető munkanap, így fontos ügyintézés esetén nem kell szabadságot kivenned).

Ha fontos számodra, hogy egy európai kultúrájú Cégnél dolgozz, magyar nyelven beszélő kollégákkal, támogató környezetben, jelentkezz hozzánk!

Feladatok

  • Termelési folyamatokban való részvétel - könnyű fizikai munka
  • A gépek folyamatos kiszolgálása, töltése, késztermék vizuális ellenőrzése, csomagolása, címkézése
  • A termékek gyártásával járó technológiák, 5S betartása

Elvárások

  • Gyártásban szerzett/operátori tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, gyorsaság, rendszeretet
  • Monotonitás tűrés
  • 12 órás, váltott műszakrend vállalása

Munkavégzés helye

Komárom