Cégünk munkatársat keres multinacionális megbízója részére!

Dolgozz te is Szigetszentmiklós egyik legmodernebb vállalatánál!

Összeszerelő operátor (betanított munka)

Feladatok
  • Padlótisztító berendezések összeszerelése, tesztelése, csomagolása lesznek a feladataid.

Elvárások
  • Minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Terhelhetőség, gyors, precíz munkavégzés

Amit kínálunk
  • Emberközpontú munkahelyi légkör
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Egyműszakos munkarend (05:55-14:20)
  • Emberséges csoportvezető
  • Jó munkahelyi közösség
  • Türelem és megfelelő idő a betanuláshoz
  • Tiszta, egészséges, munkakörnyezet
  • Munkaruha, munkavédelmi cipő és védőszemüveg
  • Fizetés utalás a hónap utolsó munkanapján
  • Helyközi vagy HELYI bejárási támogatás bérlet 86%, vagy gépkocsi támogatás 36 Ft/km
  • Cafeteria juttatás már az első hónaptól (15-e előtti belépés esetén)
  • Kávé 50%-os ártámogatással
  • Kedvezményes gépvásárlási lehetőség
  • Gépkölcsönzési lehetőség

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós