Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák kezelése, nyilvántartása
  • Pénztár kezelése (bevételi és kiadási pénztárbizonylatok kiállítása)
  • Napi adminisztrációs feladatok elvégzése, dokumentumok kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • Beérkező levelek, telefonhívások kezelése
  • Adásvételi szerződések elkészítése
  • Hitelközvetítés, hitelkihelyezés
  • Biztosítás kötés
  • Szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Adminisztrációs műveltség, kiváló adminisztrációs képesség
  • Terhelhető, stressz tűrő, határozott és lendületes személyiség
  • Gyors, pontos, precíz, önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló és csapatban való hatékony munkavégzés

Előnyök:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, pénzügyi végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi szolgáltatás- vagy biztosítás-közvetítői képesítés
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk:

  • Igényes, felszerelt munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős bejelentés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias hangulat

Munkavégzés helye

Debrecen