A hirdetés már lejárt!

Magyarország legnagyobb táboroztató cége megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Készletekkel kapcsolatos pénzügyi feladatok ellátása: készletmozgások nyilvántartása és ellenőrzése, közreműködés a leltározásban, leltárak kiértékelése, árucikk-törzs karbantartása, Tárgyi eszközökhöz kapcsolódó nyilvántartások vezetése, tárgyi eszközök leltározása, Bejövő számlák ellenőrzése, egyeztetése, nyilvántartása, könyvelésre előkészítése, A pénzügyi csoport munkájának támogatása, , Megbízóról:, Magyarország legnagyobb táboroztató cége, mely több ezer rászoruló gyermek számára nyújtanak segítő kezet, hogy társaikhoz hasonlóan ők is vakációzhassanak, részt vehessenek nyári programokon, kirándulhassanak, művelődhessenek, új élményekben gazdagodjanak

Elvárások:

Középfokú végzettség, Pénzügyi területen szerzett tapasztalat, Felhasználói szintű IT ismeretek, Önálló, precíz munkavégzés, Problémamegoldó készség

Ajánlatunk:

Teljes munkaidős, bejelentett állást, Határozatlan időtartamú munkaviszonyt, Béren kívüli cafeteria-juttatást, Útiköltség térítést, Kedvezményes lakhatási lehetőséget a munkavégzés tartama alatt

Munkavégzés helye:

Zánka

Munkavégzés helye

Zánka