Mind-Diák Szövetkezet

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok:

  • A jogszabályban előírt pénzügyi kimutatások elkészítésének támogatása
  • A kiegészítő mellékletek adatlapjainak elkészítése, jogszabályi egység menedzsmentjének támogatása
  • Együttműködés a belső (folyamatcsoportok, igazgatók) és külső érdekelt felekkel (könyvvizsgálók, adóhatóság)

Elvárások:

  • Erős angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Alapvető Excel-ismeretek
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony pénzügy és számvitel szakon még legalább 6 hónapig

Munkaidő

  • Heti min. 30 órában végezhető diákmunka
  • Rugalmas időbeosztás

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra
  • A munkaerőpiac által elismert és megbecsült gyakorlati tapasztalat
  • Személyes és szakmai fejlődésedet támogató kihívások
  • Nemzetközi kapcsolatépítés és karrierlehetőségek
  • Fiatalos munkakörnyezet, ahol barátokra és mentorokra találhatsz
  • Szemléletformáló előadásokon, képzéseken, rendezvényeken (egészséggel, életmóddal kapcsolatos) is részt vehetsz

Előnyök:

  • Folyamatban lévő utolsó félév

Munkavégzés helye:

Budapest XIII.

Munkavégzés helye

Budapest