Mind-Diák Szövetkezet

A BP BSC Kft. a világ egyik legnagyobb energiavállalata. Magyarországi telephelyén pénzügyi, ügyfélszolgálati és operatív beszerzéssel kapcsolatos szolgáltatásokkal segíti a vállalat nemzetközi működését. Légy részese a sokszínű, tehetséges csapatnak, akik utat mutatnak a világnak az energia tisztábbá és jobbá tételében.

Feladatok:

  • Az ügyfelek számláinak kezelése és azok teljes körű egyeztetése
  • Hatékony készpénzbehajtás támogatása és a bedőlt ügyfélszámlák nyomon követése
  • Az ügyfelek problémáinak megoldása és eszkalációja
  • Más részlegekkel való együttműködés (pl.: értékesítés, ügyfélszolgálat, könyvelés, stb.).
  • Telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel, dokumentációk begyűjtése
  • A portfólió és az ügyfélszámlákkal kapcsolatos kérdések nyomon követése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony a kezdést követően minimum 6 hónapig
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, PowerPoint, stb.)
  • Középfokú holland és angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Minimum 30-40 óra vállalása egy héten (hétfőtől péntekig)

Amit kínálunk

  • Bruttó 2145 Ft/óra
  • Lehetőségek a karrierút alakítása és előmozdítása érdekében
  • Lehetőség részben otthoni munkavégzésre (heti 2 nap, felettessel egyeztetve)
  • Céges laptop

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest XIII.

Munkavégzés helye

Budapest